Marianne Tobro

Tere! Mina olen Marianne. Mul on maailma parim töö – nimelt saan ma aidata emasid ja beebisid. Ma olen imetamisnõustaja ja kogemusnõustaja.

Ma nõustan emadusega seotud küsimustes. Näiteks kui sul on mure või küsimusi lapse imetamise kohta, aga ka siis kui sünnitus oli raske, laps on enneaegne, imetamine on ebameeldiv, laps nutab palju, sa oled rase ja sul on tekkinud erinevad hirmud, oled kurnatud või muul põhjusel on raske. Minu juurde ei pea tulema probleemiga. Nõustan ka siis kui tahad lapse või emadusega seotud teemade kohta rohkem teada või lihtsalt midagi läbi rääkida.

Olen vabatahtlikult lapsevanemaid (ja korra ka vanavanemaid) nõustanud alates 2014.aastast. Selle tööni jõudsin ma läbi isikliku kogemuse. Minu esimene laps sündis enneaegselt erakorralise keisrilõikega. Tundsin, et olen emana täiesti läbikukkunud ja oma last alt vedanud, sest ei suutnud teda kanda ega teda toita. Ta pidevalt nuttis, magas halvasti ja oli rahutu. Esimene aasta oli kohutavalt raske. Ma mõtlesin, et mul on midagi viga, et see nii raske on. See kogemus viis mind kogemusnõustamist õppima. Ka teise lapse imetamisel oli raskusi, aga tänu asjatundlikele nõuannetele ja toele sain muredest üle. Enneaegsete laste vanemate imetamisteemalised küsimused ja teise lapse edukast imetamisest saadud julgustus viis mind imetamisnõustamist õppima. Imetamise nõustaja baaskoolituse lõpetasin 2017 a kevadel, kogemusnõustaja koolituse 2014 a. Olen MTÜ Enneaegsed lapsed asutajaliige, Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu liige, MTÜ Kogemuse jõud liige, ettevõtja, üliõpilane ja kahe lapse ema.

Kui sa tahad veel minu kohta midagi teada või nõustamist kokku leppida, siis kirjuta mulle!

Võta ühendust!