Marianne Tobro

Tere! Mina olen Marianne. Mul on maailma parim töö – nimelt saan ma aidata emasid ja beebisid. Ma olen imetamisnõustaja ja kogemusnõustaja.

Ma nõustan emadusega seotud küsimustes. Näiteks kui sul on mure või küsimusi lapse imetamise kohta, aga ka siis kui sünnitus oli raske, laps on enneaegne, imetamine on ebameeldiv, laps nutab palju, sa oled rase ja sul on tekkinud erinevad hirmud, oled kurnatud või muul põhjusel on raske. Minu juurde ei pea tulema probleemiga. Nõustan ka siis kui tahad lapse või emadusega seotud teemade kohta rohkem teada või lihtsalt midagi läbi rääkida.

Loe lähemalt

Kristel Kukk

Ma olen Kristel ja ma olen kogemusnõustaja. Nõustan lapse enneaegse sünni, lähedase inimese raske haiguse ja surma ning ka vägivaldse suhte (lapsepõlves ja nüüd) korral.

Loe lähemalt

Võta ühendust!

Blogi

Praktilised nõuanded imetamisest ja emadusest
Kui imetamine on vastumeelne ja ärritab

Autor: Marianne Tobro

Kuupäev: 07. 03. 2018

Vastumeelsus, ärrituvus, viha, naha kihelemine ja tunne, et kohe on vaja laps rinna otsast ära võtta. Häbi ja süütunne nende tunnete tõttu. Oled midagi sellist tundnud?

Kui beebi nutab ja sa ei oska enam midagi teha

Autor: Marianne Tobro

Kuupäev: 11. 02. 2018

Beebil on gaasid? Kõhuvalu? Koolikud? Ta ei suuda uinuda? Sõin ma midagi halba? On ta näljas? Miks ta juba ei rahune?

Ema toitumine imetamise ajal – mida tohib süüa?

Autor: Marianne Tobro

Kuupäev: 07. 02. 2018

Kas imetav ema peaks mingeid toitusid vältima? Kas kapsas, herned või õun tekitavad beebil gaase? Kas beebi saab olla rinnapiimale allergiline? Mida üldse süüa tohib siis?